Анонс

ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ЛҐБТКІА+ КІНОФЕСТИВАЛЬ SUNNY BUNNY ОГОЛОСИВ ПЕРЕМОЖЦІВ

Фестиваль ЛҐБТКІА+ фільмів SUNNY BUNNY, що відбувається в Києві 22–28 червня, оголосив цьогорічних переможців.

Вчора, 27 червня, у кінотеатрі «Жовтень» відбулася Церемонія нагородження першого в Україні ЛҐБТКІА+  кінофестивалю SUNNY BUNNY.

Головний приз Міжнародного конкурсу повнометражних фільмів журі: Франк Фінанс-Мадурейра, Денніс Рух і Анна Мєлікова, віддали стрічці «Моя порожнеча і я» Адріана Сільвестре.

«Ми були емоційно та фізично зворушені тим, як ця історія дозволяє глядачеві простежити за інтенсивним процесом пошуку та відкриття нової ідентичності та іншого способу близькості. З хоробрістю та реальністю, чарівністю та гламуром, чесністю та повагою, анатомічною точністю та поетичною чутливістю — режисер та акторка створили цю стрічку у творчому тандемі. Це демонстрація того, що варто захотіти — і ви можете бути справжньою дівчиною, з піхвою чи без неї», — прокоментували свій вибір члени журі.

Спеціальними відзнаками журі нагородили декілька конкурсних фільми: «Згідно з протоколами» Фабіо Леала. Члени журі відзначили:

«Приємно бачити, що під час пандемії можна заново винайти кіно. А ще краще, коли фільм безкомпромісно квірний, кмітливий, смішний, політичний і здатний створювати незабутні та оригінальні кінематографічні моменти».

Також члени журі віддали особливу відзнаку фільму «Вовк і пес» Клаудії Варежау.

«Ця стрічка - потужне та атмосферне зображення боротьби традицій, релегії та квіру на маленькому португальському острові в Атлантичному океані. Вона розповідає історію у неймовірно гарний, дещо казковий спосіб, який заслуговує на визнання і статус однієї з найсильніших робіт конкурсі» — журі Міжнародного конкурсу SUNNY BUNNY.

Після Церемонії нагородження стало відомо, який фільм найбільше вразив глядачів SUNNY BUNNY. Приз глядацьких симпатій отримав конкурсний фільм Марʼям Тузані «Синій Каптан», який розповідає про Халіма і Мінау, що володіють крамницею традиційних каптанів в одному з найстаріших міст Марокко.

Інші новини