Annonce

SUNNY BUNNY ОГОЛОШУЄ ЧАСТИНУ ПРОГРАМИ ТА ПРЕЗЕНТУЄ АЙДЕНТИКУ

Кінофестиваль SUNNY BUNNY, що виріс із однойменної програми КМКФ «Молодість»,  оголошує першу частину програми — конкурс ігрових повнометражних фільмів і дві позаконкурсні програми.

Перший фестиваль SUNNY BUNNY відбудеться в Києві з 22-го по 28-е червня 2023 року. Основними локаціями фестивалю будуть кінотеатри «Жовтень» та КІNО42.

Перший «Сонячний зайчик» представить глядачам 60+ фільмів ЛҐБТКІА+ тематики й включатиме більше п'яти програм, серед яких: «Українська ретроспектива», збірка про ЛҐБТК-військових, і декілька короткометражних програм — українських і міжнародних. Наразі команда фестивалю оприлюднила часткову програму, а саме: «Міжнародного конкурсу повнометражного ігрового кіно» та позаконкурсних програм New Colors, присвяченої молодим талантам і дебютантам, і «Документального кіно».

Серед фільмів повнометражної секції Міжнародного конкурсу будуть представлені 11 фільмів, серед яких: «Нептун Фрост» режисерів Анісії Узейман та Сола Вільямса, «Чи ж порівнять тебе із літнім днем?» Мохаммада Шавкі Хасана, «Моя порожнеча і Я» іспанського режисера Адріана Сільвестре, «Синій каптан» Мар'ям Тузані, бразильська стрічка «Згідно з протоколами» Фабіу Леала, «Небайдужий громадянин» ізраїльського режисера Ідана Хаґуеля, «Срібний серпанок» Саші Полак, американський фільм «Шавка» Вука Лунгулова-Клоца, «Дрифтер» німецького режисера Ганнеса Гірша, «Вовк і пес» Клаудії Варежау, та шведсько-норвезька стрічка «Така невимушена» Крістофера Зандлера.

Конкурсні покази доповнять сеанси позаконкурсних програм. Для SUNNY BUNNY важливо робити кіноглядацький досвід ширшим і більш різноманітним. Саме тому в програмі New Colors глядачів чекатиме 9 захопливих стрічок. Серед них французький фільм «Три ночі на тиждень» Флорана Ґуелу, що у 2022 році став фільмом-відкриттям «Тижня критики» на Венеційському кінофестивалі; переможець премії Teddy Берлінського міжнародного кінофестивалю 2023 — нігерійський фільм «Всі кольори на світі — між чорним і білим» Бабатунде Апалово, переможець Compass-Perspektive-Award цьогорічного Берлінале «Кістки та імена» режисера Фабіана Штумма, фільм «Айсмаєр» Девіда Ваґнера, який став володарем Ґран-прі Венеційського тижня критики у 2022 році, та британська стрічка «Медуза Делюкс» Томаса Гардімана, яка змагалася за найкращий дебют на кінофестивалях у Лондоні й Сан-Паулу 2022 року та отримала три номінації й один приз BIFA (провідну нагороду для британського незалежного кіно).

Також будуть представлені фільми: «Компульсус» канадської режисерки Тари Торн, «Ми танцюємо не просто так» Стефаноса Тая, австралійська стрічка «Самотній», Крейґа Борхама, та «Подруга моєї подруги» іспанської режисерки Саїди Кармони.

У програмі документальних фільмів їх перелік ще буде доповнюватися, але вже зараз команда фестивалю радить звернути увагу на канадську стрічку «У пошуках Аґнес» режисера Чейза Джойнта, що мала світову прем'єру на кінофестивалі Sundance і отримала кілька нагород, в тому числі Приз глядацьких симпатій (Next); переможця Teddy Берлінського міжнародного кінофестивалю 2021 — «Війна Міґеля» режисерки Еліани Рагеб, бразильську стрічку «Бог має СНІД» Фабіу Леала та Ґуставо Вінаґре, «На моє ім'я» італійського режисера Ніколо Басетті — фільм-номінант на більше ніж п'ятнадцяти фестивалях, у тому числі Берлінале 2022, «З любов'ю, Гайсміт» Еви Вітії, та шведський фільм «Тяжка праця» Туве Пілс — учасник Ґетеборзького кінофестивалю та CPH:DOX у Копенгаґені, а також найкращий документальний фільм ЛҐБТК+ кінофестивалю в Lovers Film Festival у Турині (2023).

Також команда SUNNY BUNNY представила айдентику фестивалю, яку розробила діджитал-агенція Hexagon.

У центрі ідентичності та бренд-кампанії видимість і рівність. Вона про закріплення ЛҐБТКІА+ спільноти в соціумі та про нагадування, що ці люди поруч, вони воюють і мають право на захищеність та справедливе відношення з боку інституцій та суспільства. Також фестиваль говорить про зменшення дистанції й уточнює, що «Сонячний Зайчик» відкритий для всіх солідарних з ЛҐБТКІА+ спільнотою людей.

Логотипом фестивалю став спрощений знак з маскотом програми Sunny Bunny авторства митця Анатолія Бєлова, який понад 10 років був її головним символом. Оскільки у зайчика вже є історія, місія була в тому, щоб не перекреслити її, радикально змінивши лого, а продовжити.

Автори айдентики з діджитал-агенції Hexagon поділилися, як вони працювали над логотипом:

«У новому лого ми додали маскоту пару, оскільки фестиваль зароджувався на фоні відстоювання закону про цивільні партнерства для ЛҐБТКІА+ людей. На ліричному рівні, пара для зайчика — про “вихід з тіні” та рівність, а не про бінарність».

Команда фестивалю висловлює подяку за створену айдетнику та бренд-кампанію діджитал-агенції Hexagon, та Максиму Ткаченку, Тарасу Федоренку, Дані Мощенко, Віті Баджане.


Вже незабаром команда SUNNY BUNNY оголосить повну програму, розкаже про партнерів цьогорічного кінофестивалю, та поділиться деталями індустрійної секції.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО КІНО / INTERNATIONAL FULL-LENGTH COMPETITION

«Небайдужий громадянин» / Concerned Citizen, Ідан Хаґуель / Idan Haguel, Ізраїль / Israel, 2022, 82’

«Дрифтер» / Drifter, Ганнес Гірш / Hannes Hirsch, Німеччина / Germany, 2023, 79’

«Згідно з протоколами» / Follow the Protocol, Фабіо Леал / Fábio Leal, Бразилія / Brazil, 2022, 74'

«Шавка» / Mutt, Вук Лунгулов-Клотц / Vuk Lungulov-Klotz, США / USA, 2023, 87’

«Моя порожнеча і я» / My Emptiness and I, Адріан Сільвестре / Adrián Silvestre, Іспанія / Spain, 2022, 98’

«Нептун Фрост» / Neptune Frost, Анісія Узейман, Сол Вільямс / Anisia Uzeyman, Saul Williams, Руанда, Франція, Канада, США / Rwanda, France, Canada, USA, 2021, 105’

«Чи ж порівнять тебе із літнім днем?» / Shall I Compare You to a Summer's Day, Мохаммад Шавкі Гассан / Mohammad Shawky Hassan, Єгипет, Ліван, Німеччина / Egypt, Lebanon, Germany, 2022, 66’

«Срібний серпанок» / Silver Haze, Саша Полак / Sacha Polak, Нідерланди, Сполучене Королівство / Netherlands, UK, 2023, 102’

«Така невимушена» / So Damn Easy Going, Крістофер Зандлер / Christoffer Sandler, Швеція, Норвегія / Sweden, Norway, 2022, 91’

«Синій каптан» / The Blue Caftan, Марʼям Тузані / Maryam Touzani, Франція, Марокко, Бельгія, Данія / France, Morocco, Belgium, Denmark, 2022, 122’

«Вовк і пес» / Wolf and Dog, Клаудія Варежау / Claudia Varejão, Португалія, Франція / Portugal, France, 2022, 111’

ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА / NON-COMPETITION PROGRAM

Нові барви / New Сolors

«Всі кольори на світі — між чорним і білим» / All the Colours in the World Are Between Black and White, Бабатунде Апалово / Babatunde Apalowo, Нігерія / Nigeria, 2023, 93'

«Кістки та імена» / Bones and Names, Фабіан Штумм/ Fabian Stumm, Німеччина / Germany, 2023, 102’

«Айсмаєр» / Eismayer, Девід Ваґнер / David Wagner,  Австрія, Німеччина / Austria, Germany, 2022, 87’

«Подруга моєї подруги» / Girlfriends and Girlfriends, Саїда Кармона / Zaida Carmona, Іспанія / Spain, 2022, 85’

«Самотній» / Lonesome, Крейґ Борхам / Craig Boreham, Австралія / Australia, 2022, 95’

«Медуза Делюкс» / Medusa Deluxe, Томас Гардіман / Thomas Hardiman, Сполучене Королівство / UK, 2022, 101’

«Три ночі на тиждень» / Three Nights a Week, Флоран Ґуелу / Florent Gouëlou, Франція / France, 2022, 103’

«Ми не танцюємо задарма» / We Don't Dance for Nothing, Стефанос Тай / Stefanos Tai, Гонконг, США, Філіппіни, Канада / Hong Kong, USA, Philippines, Canada, 2022, 86’

«Компульсус» / Compulsus, Тара Торн / Tara Thorne, Канада / Canada, 2022, 81’

Документальна програма / Documentary

«У пошуках Аґнес» / Framing Agnes, Чейз Джойнт / Chase Joynt, Канада, США / Canada, USA, 2022, 75’

«Бог має СНІД» / God has AIDS, Фабіу Леал, Ґуставо Вінаґре / Fabio Leal, Gustavo Vinagre, Бразилія / Brazil, 2021, 81’

«На моє ім'я» / Into My Name, Ніколо Басетті / Nicolo Bassetti, Італія / Italy, 2022, 93’

«Тяжка праця» / Labor, Туве Пілс / Tove Pils, Швеція / Sweden, 2023, 96’

«З любов'ю, Гайсміт» / Loving Highsmith, Ева Вітія / Eva Vitija, Швейцарія, Німеччина / Switzerland Germany, 2022, 83’

«Війна Міґеля» / Miguel's War, Еліане Рагеб / Eliane Raheb, Іспанія, Ліван, Німеччина / Spain, Lebanon, Germany, 2021, 128’

Інші новини