Україна
Богдан Колесник

Апокаліпсис учора

Про фільм

Від пекельного вогню врятуються ті, хто мають запрошення на транскосмічний рейс до іншої галактики. Як-от Бодя і Макс. Але в останній момент Макс викрадає обидва квитки і втікає з новою пасією — Васьою. Бодя готується до смерті від розпеченого Сонця, але його подруга Саша має інші плани на останній день перед апокаліпсисом – надерти Максу сраку.

Оригінальна назва
Apokalipsys uchora
Країна
Україна
Рік
2023
Час
18 хв
Кольоровий або Чорно-Білий
Кольоровий
Форма
Ігровий

Режисер_ка

Богдан Колесник

Богдан Колесник народився на Чернігівщині, прожив більшу частину життя у Львові, а його серце належить Києву. Саме там він закохався в кінематограф, навчаючись на режисера в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Для Богдана фільми — це можливість чесного діалогу зі світом: «Тому, будучи представником ЛГБТК(ІА+), мені важливо говорити саме про нашу спільноту та її проблеми».

Apocalypse Yesterday (2024); Who Killed Desdemona Ihorivna? (2021); One of Many (2020); The House That Serhii Built (2019); Jannette (2018)

Режисер_ка

команда

Режисер_ка
Богдан Колесник
Сценарист_ка
Кристина Шаповал, Богдан Колесник
Оператор
Максим Дорошенко
Монтаж
Мар’яна Бурима
Художник
Вероніка Риженко
Музика
Галина Галковська
У ролях
Олександр Озолін, Валерія Ободянська, Арсеній Марков, Сергій Мураховський, Людмила Замідра, Павел Гіс, Олександр Оліщук, Антон Юркевич, Дмитро Супрун, Валерія Непиюща, Валентина Несавчин, Тетяна Синіцина, Вероніка Риженко
Продюсер
Марія Сорока
Виробництво
Правовласник
Богдан Колесник

Інші фільми в цій категорії