Україна
Єлизавета Шерстньова, Оля Коваль

З любов’ю, Коптєв

Про фільм

Фільм відтворює один із показів театру «Орхідея» під керівництвом Михайла Коптєва — марґінального треш-дизайнера з Луганська. Маестро утверджує інший статус митця — без замовника, без наставника, сповідуючи ідею мистецтва заради мистецтва.

Оригінальна назва
Країна
Україна
Рік
2023
Час
8 хв
Кольоровий або Чорно-Білий
Кольоровий
Форма
Експериментальний

Режисер_ка

Єлизавета Шерстньова

Єлизавета Шерстньова вчиться на 4-му курсі режисури телебачення. У 2021 взяла участь у резиденції «Кіноберег» в Херсонській області, де зняла документальний фільм ДИТИНСТВО. У 2022 створила відеоесей для проєкту The Street I Need. У 2023 зняла експериментальну роботу про дизайнера Михайла Коптєва З ЛЮБОВʼЮ, КОПТЄВ. Також завершила роботу над фільмом НЕВАГОМІСТЬ на кіноінтенсиві WizzArt у Львові. Зараз працює над дипломним ігровим фільмом.

Режисер_ка

Оля Коваль

Оля Коваль народилася в 2001 році у Чернігові. Зараз закінчує навчання на кінооператора у КНУТКiТ ім. Карпенка-Карого. У 2020-му році закінчила школу концептуальної фотографії MYPH. Брала участь у багатьох українських та міжнарожних виставках. Переможниця Fresh Eyes Talent 2023. Її роботи зберігаються у музеях і приватних колекціях.

команда

Режисер_ка
Єлизавета Шерстньова, Оля Коваль
Сценарист_ка
Єлизавета Шерстньова, Оля Коваль
Оператор
Оля Коваль
Монтаж
Костянтин Примаченко
Художник
Дар’я Кириленко, Михайло Коптєв
Музика
Дмитро Філатов
У ролях
Михайло Коптєв, Зоя Цельнікер, Олексій Прокопов, Гамлет Снопок, Андрій Нешин, Анна Зоненко
Продюсер
Марта Янкелевська
Виробництво
Правовласник
Оля Коваль

Інші фільми в цій категорії