Швеція, Данія, Франція, Туреччина, Грузія
Леван Акін

Перехід

Про фільм

Вчителька-пенсіонерка Лія пообіцяла дізнатися, що сталося з її давно зниклою небогою Теклою. Коли Лія дізнається від сусіда Ачі, що Текла, можливо, живе в Туреччині, вони разом вирушають її шукати. У Стамбулі вони відкривають для себе прекрасне місто, повне зв’язків і можливостей, але шукати людину, яка ніколи не повинні були знайти, виявилося важче, ніж вони думали. Аж раптом вони зустрічають Еврім – юристку, яка бореться за права транссексуалів. Поки Лія та Ачі торують свій шлях вулицями міста, Текла до них наближається.

Оригінальна назва
Crossing
Країна
Швеція, Данія, Франція, Туреччина, Грузія
Рік
2024
Час
105 хв
Кольоровий або Чорно-Білий
Кольоровий
Форма
Ігровий

Режисер_ка

Леван Акін

Леван Акін (нар. 1979) – шведський кінематографіст грузинського походження. Його роботи досліджують клас, ґендер і сексуальність. Серед його робіт – визнаний критиками фільм AND THEN WE DANCED, прем’єра якого відбулася на «Двотижневику режисерів» у Каннах у 2019 році; був офіційно висунутий Швецією на здобуття премії «Оскар». Акін також зробив помітний внесок у телебачення, включаючи серіал ÄKTA MÄNNISKOR (адаптований як Humans для AMC у США та Сполученому Королівстві). Крім того, він став співвиконавчим продюсером і режисером високо оціненої адаптації каналу AMC INTERVIEW WITH THE VAMPIRE (2022). Прем’єра останнього фільму Акіна CROSSING відбулася на Берлінале у 2024 році.

Crossing (2024); And Then We Danced (2019); Cirkeln (2015)

Режисер_ка

команда

Режисер_ка
Леван Акін
Сценарист_ка
Леван Акін
Оператор
Лісабі Фріделл
Монтаж
Леван Акін, Емма Лаґреліус
Художник
Роджер Розенберґ
Музика
У ролях
Мзія Арабулі, Лукас Канкава, Деніз Думанли
Продюсер
Матільда Дедьє, Катя Адомейт, Надя Турінцев, Омар Ель Каді, Анна Хазарадзе, Ніно Чічуа, Ерсан Чонгар, Анна Кронеман, Шарлотта Денвард
Виробництво
French Quarter Film, Adomeit Film, Easy Riders Films, Bir Film, 1991 Productions, RMV Film, SVT
Правовласник
Totem Films

Інші фільми в цій категорії